Oblíbené produkty
Košík je prázdný

Šmoulové / Smurfs

Šmoulové vznikli jako komiks belgického kreslíře Peya pod názvem Les Schtroumpfs. Postupem času vznikl stejnojmenný animovaný seriál, i několik filmů. Nejnovějšími filmy jsou napůl animované a napůl hrané filmy – Šmoulouvé a Šmoulové 2 (který je právě v kinech).

Šmoulové jsou modří skřítci, vysocí dva palce, jež zažívají neobyčejná dobrodružství. Jednotliví Šmoulové si jsou velmi podobní, všichni jsou modří, oblečení do bílých kalhot (až na Taťku Šmoulu, který nosí červené kalhoty, Dědečka Šmoulu, který nosí žluté kalhoty, Šmoulíčka, který nosí dupačky, a Farmáře, který nosí zahradnické oblečení) a na hlavě nosí typickou čapku. Velmi rádi dávají slovo „Šmoula“ do všech slov, která používají – např.: „šmoulovat, šmoulí řeka“. Pokud budete chtít najít šmoulí vesnici, nepovede se Vám to, pokud Vás do ní nezavedou sami Šmoulové.

Postavy:

Šmoulové – Dědeček Šmoula, Farmář, Fešák, Filuta, Horník, Koumák, Kutil, Lenoch, Malíř, Mlsoun, Mrzout, Nešika,  Poeta, Sašetka, Silák, Směloun, Snílek, Šikula, Šmoulí babička, Šmoulíček, Šmoulinka, Šprýmař, Taťka Šmoula, Trumpetka, Vypravěč

Lidé - Grace Winslow, Odile, Patrick Winslow

Záporné postavy – Azrael, Gargamel

APEK Asociace


Doručení do dvou dnů, kdekoliv po ČR
Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy
S námi ušetříte!
Přihlášení
E-Mail
Heslo

Zapomenuté heslo: [ Získáte zde ]

potvrzení